ХроникаХроника.Портал

Кривична пријава за велешанец поради непочитување на здравствените протоколи

Кривична пријава против сопственик на угостителски објект во Велес, кој работел по дозволеното време и во него се затекнати гости.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close