ОпштествоХроникаХроника.Портал

Кривична пријава за двајца измамници за кражба на возило

Тетовската полиција поднесе кривична пријава против двајца жители на Општина Сопиште, поради сомнеж дека извршиле кражба на возило.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close