Дописници МКДОпштински вестиХроникаХроника.Портал

Кривична пријава за четири лица од Велешта за напад на вработена и обезбедувње во казино

Четири лица од струшкото село Велешта добија кривични пријави за напад врз вработена и обезбедување во казино лоцирано во центарот на Струга.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close