ХроникаХроника.Портал

Кривична пријава против жител на Жупа за ширење на детски порнографски материјал

ОВР Дебар поднесе кривична пријава против едно лице од Општина Центар Жупа, кој ширел детски порнографски материјали.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close