Дописници МКДОпштествоОпштински вести

Крива Река порибена со сто килограми пастрмка

Здружението за спортско-рекреативен риболов „Мрена" од Крива Паланка изврши порибување на Крива Река со сто килограми пастрмка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close