0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштествоСторија

Кристијан Ристовски, гостиварец кој им го олеснува работењето на програмерите и веб-дизајнерите

Гостиварец креирал интернет-пребарувач со кој на програмерите значително им се скратува времето, а им овозможува да работат многу побрзо и полесно да забележат дали нешто не е во ред со изгледот на страната на некој уред.

Back to top button
Close
Close