0_Спорт.ПорталКошарка

Крис Фич нов тренер на Мемфис

НБА екипата на Минесота го назначи денеска Крис Фич за свој нов тренер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close