BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Kreu i Biontek zbulon se kur mund të pritet fundi i pandemisë

Kreu i kompanisë farmaceutike "Biontek" Ugur Shahin, duke folur në Samitin e drejtorëve ekzekutiv të organizuar nga Volstrit xhurnall, zbuloi se kur bota mund të lirohet nga maskat mbrojtëse, karantina dhe mbyllja, dhe të kthehet në jetën "normale".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close