Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Кремљ го оцени говорот на Бајден како „агресивен и неконструктивен“

Кремљ го одби барањето на американскиот претседател Џо Бајден за итно ослободување на рускиот дисидент Алексеј Навални, јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close