КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Краткиот филм „Соло Мод“ на Тамара Котевска премиерно на фестивалот во Сараево

Краткиот филм „Соло Мод“ на режисерката Тамара Котевска ќе има светска премиера во официјалната селекција на кратки филмови на 27. Филмски фестивал во Сараево, кој ќе се одржува од 13 до 20 август.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close