ЕвропаЕвропа.Портал

Кралицата Елизабета Втора со божиќна порака до граѓаните: Не сте сами

Британската кралица Елизабета Втора денеска во божиќната порака им оддаде признание на сите за искажаната солидарност во текот на оваа пандемиска година и порача дека „по најтемната ноќ, постои надеж во нова зора“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close