ЕвропаСвет.Слајдер

Крајот на заклучувањето носи пораст на цените

Во Австрија завршува заклучувањето поради пандемијата на коронавирусот, а економистите предупредуваат дека тоа може да донесе голем пораст на цените.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close