BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Kovid-19: Test i detyrueshëm negativ dhe karantinë për të gjithë që mbërrijnë në SHBA me aeroplan

Presidenti amerikan, Xho Bajden ka nënshkruar urdhër sipas të cilit të gjithë që udhëtojnë në SHBA me aeroplan duhet të kenë test negativ për koronavirus para se të hipin në aeroplan dhe të jenë në karantinë pas mbërritjes në vend, njoftoi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close