0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Ковач смета дека Олимпијакос е многу силен ривал за Баерн

Тренерот на Баерн Минхен, Нико Ковач, очекува тежок дуел против Олимпијакос во Лигата на шампионите.

Back to top button
Close
Close