0_Спорт.ПорталФудбал

Ковач: Разделбата со Баерн е најдобро решение за клубот во овој момент

Сега веќе поранешниот тренер Баерн, Нико Ковач, се произнесе за прекинот на соработката со клубот од Минхен.

Back to top button
Close
Close