0_Спорт.ПорталФудбал

Ковач: Дури и со играч помалку не смее да се загуби со 1:5

Тренерот на Баерн Минхен, Нико Ковач, ја критикуваше играта на својот тим во натпреварот од 10. коло на германската Бундеслига.

Back to top button
Close
Close