0_Спорт.ПорталФудбал

Ковач бара четири засилувања

Тренерот на Баерн Минхен, Нико Ковач, побара од раководството да му обезбеди уште засилувања во текот на летниот трансфер прозорец.

Back to top button
Close
Close