Политички партии

Костовски: Со народни пари се плаќаат хонорарци чии имиња беа скриени од јавноста до вчера

Додека народот нема таблети и вакцини за КОВИД 19, Заев секој месец го плаќал синот на Самка и секретарката на Рашковски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close