0_Магазин.ПорталДизајн

Костими за капење за послаби и пополнички девојки

Цената се движи од 78 до 109 долари за костим.

Лос Анџелес, 25 јуни 2020 (МИА) – Американскиот бренд „Гуд Американ“ (Добро американско), којшто е познат претежно по своите фармерки, сега пушти во продажба нова линија костими за капење за девојки во сите големини.

Брендот ѝ припаѓа на ѕвездата од американските реални шоуа, Клои Кардашијан.

Цената се движи од 78 до 109 долари за костим.  си/

Таг
Back to top button
Close
Close