0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Костадиновска Стојчевска тврди дека не сторила кривично дело

Пратеничката на СДСМ, Бисера Костадиновска Стојчевска тврди дека не неправила кривично дело со вчерашното доаѓање во Собранието, иако е во изолација поради КОВИД-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close