Политички партии

Костадинов: Започнуваме со нова стратешка рамка „Акција 21 – за европски стандарди дома“

Со уште поголема мотивираност ќе работиме европските стандарди да ги донесеме дома, во нашата татковина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close