Политички партии

Костадинов: ВМРО-ДПМНЕ и опозицијата опструираат и блокираат сè што е во интерес на граѓаните

Добро е позната праксата на ВМРО-ДПМНЕ да се опструира и блокира се што може да се блокира, нагласи пратеникот на СДСМ Коста Костадинов во разговор за „Утрински брифинг“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close