0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Костадинов со апел до граѓаните да не одат на местото на пожарот во Струмица

Портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов вечерва упати апел до граѓаните да не одат на местото на пожарот, кој избувна вечерва по 23:00 часот во Трговскиот центар “Глобал“ во Струмица, и кој потоа се прошири на тезгите во пазарот, на приземјето.

Back to top button
Close
Close