ПолитикаПолитички партии

Костадинов: Оние кои сакат децата крв да ви плукаат – фотошопираат, злоупотребуваат медиуми и лажат

Оние кои сакат децата крв да ви плукаат, денес фотошопираат, злоупотребуваат медиуми и лажат дека сум купил вила, објави портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов на Твитер, реагирајќи на објавата на лидерот на Левица, Димитар Апасиев на Фејсбук - „Децата крв ќе ви плукаат”.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close