Политички партии

Костадинов: Обезбедени се 5,77 милиони евра за 2.204 угостителски објекти

Прес-конференција, Костадин Костадинов, портпарол на СДСМ и пратеник

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close