BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Kosova e ndaloi hyrjen e udhëtarëve nga India, Brazili dhe Afrika Jugore

Qeveria e Kosovës sot ka sjell vendim që për shkak të rrezikut nga përhapja e Kovid-19 u ndalohet hyrja në vend personave që vijnë nga India, Brazili dhe Afrika e Jugut, njofton korrespondenti i MIA-s në Prishtinë.

Back to top button
Close
Close