0_Магазин.ПорталСцена

Кортни Кокс го прослави 56. роденден во бикини (видео)

Меѓу луѓето што оставија честитки под објавата е и нејзината колешка од ТВ-серијата „Пријатели“ - Лиза Кудроу.

Лос Анџелес, 15 јуни 2020 (МИА) – Кортни Кокс го прослави својот 56. роденден, а своите обожаватели и следачи на Инстаграм ги почести со видео во костим за капење, покажувајќи ги своите пливачки вештини.

View this post on Instagram

Gracefully diving into this next year… #oaf

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

„Грациозно нурнувам во следната година“, напиша таа кусо под видеото.

Меѓу луѓето што оставија честитки под објавата беа и нејзината колешка од ТВ-серијата „Пријатели“ – Лиза Кудроу, натаму – Кејт Хадсон, Октавија Спенсер, Бренди Карлајл. Витни Камингс напиша само: „Легенда“.  си/сд/

Таг
Back to top button
Close
Close