0_Спорт.ПорталФудбал

Коронавирусот се шири во Премиерлигата, заразени 18 фудбалери

Вкупно 18 фудбалери во Премиерлигата се позитивни на коронавирус, покажуваат резултатите од најновите тестирања извршени во периодот од 21 до 27 декември.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close