0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Коронавирус во редовите на Баерн Минхен

Фудбалерите на актуелниот европски првак Баерн Минхен, Леон Горецка и Хави Мартинез, се заразени со коронавирус и нема да конкурираат за настап на саботниот бундеслигашки натпревар против Хофенхајм.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close