BotëSvet.Slajder

Koreanojugori është vrarë nga armata koreanoveriore

Ministria e Mbrojtjes së Koresë së Jugut njoftoi se burri 47-vjeçar është  vrarë brutalisht nga ushtria e Koresë së Veriut dhe i bëri thirrje Phenianit që ta hetojë rastin dhe t'i ndëshkojë përgjegjësit.

Back to top button
Close
Close