0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëri

Kopshtet dhe shkollat ​​mbeten të hapura, tani për tani nuk ka shpërthime të koronavirusit në to

Kopshtet dhe shkollat ​​në të cilat mësimin e ndjekin fëmijë deri në klasën e tretë mbeten të hapura. Autoritetet thonë se tani për tani situata është nën kontroll dhe se nuk ka përhapje të infeksionit me koronavirus në këto institucione. Ata theksojnë se situatën e përcjellin çdo ditë dhe masa të tjera do të ndërmerren vetëm nëse ndryshon pasqyra epidemiologjike.

Back to top button
Close
Close