0_Спорт.ПорталФудбал

Копа Америка само со јужноамерикански репрезентации

Фудбалските репрезентации на Австралија и Катар го откажаа учеството на Јужноамериканското првенство, Копа Америка, што во јуни заеднички ќе го организираат Аргентина и Колумбија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close