0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Kontroll i jashtëzakonshëm inspektues në Kuvend: KOVID-masat respektohen, nuk ka parregullsi

Inspektorati Shtetëror i Punës dje ka kryer kontroll të jashtëzakonshëm inspektues në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut. Megjithatë nuk ka konstatuar kurrfarë parregullsi dhe ka vlerësuar se masat e parashikuara me rregullore për mbrojtje nga KOVID-19 tërësisht janë siguruar.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close