0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Konte: Italia e kufizon funksionimin e kafeneve dhe restoranteve

Kryeministri italian Xhuzepe Konte paralajmëroi se për shkak të përkeqësimit të situatës epidemiologjike, orari i punës në kafene dhe restorante do të jetë i kufizuar, ndërsa kryetarët e komunave do të kenë autorizime të mbyllin sheshet dhe vendet publike pas orës 21:00.

Back to top button
Close
Close