EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Konservativët gjermanë ende të ndarë rreth trashëgimtarit të Merkelit

Konservatorët gjermanë e kanë shkelur afatin e caktuar prej tyre, në të cilin ata duhet të vendosin se kush do të drejtojë CDU dhe CSU në zgjedhjet parlamentare pas largimit të kancelares Angela Merkel.

Back to top button
Close
Close