0_Македонија.ПорталОпштество

Конкурс за ученици „Што ме движи кога сè стои?“

Гимназијата „Алгоритам“ во соработка со „Europe House“ објави конкурс на тема „Што ме движи кога сè стои?“ за сите ученици од основните и средните училишта во земјава. Конкурсот е поддржан од Делегација на Европска Унија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close