0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalPolitikë

Konfiskohen 60 kg marijuanë, arrestohen tre shtetas të Shqipërisë

Tre qytetarë të Shqipërisë janë privuar nga liria, pasi Departamenti për Shkatërrimin e Krimit të Organizuar dhe Krimeve të Rënda dhe Departamenti i Policisë Kriminale, mbrëmë kanë kapur rreth 60 kilogram marijuanë duke prerë kështu edhe një tjetër kanal ndërkombëtar të tregtisë së marijuanës.

Back to top button
Close
Close