BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Konfirmohet koronavirusi tek vizonët edhe në Greqi

Rezultatet e nëntë mostrave të marra nga vizonë të gjallë dhe të ngordhur në një fermë në qytetin grek Kozani ishin pozitivë me koronavirus, pasi Kovid-19 u konfirmua më parë nga një prej fermerëve, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close