0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаОпштество

Конференција за социо-економското влијание на КОВИД-19

Агенциите на ОН во земјава и Finance Think денеска организираат онлајн конференција „Социо-економско влијание од КОВИД-19 во Северна Македонија – научени лекции и препораки за успешно и одржливо закрепнување“. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close