0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Конференција „Високото образование и бизнисот – заеднички предизвици и приоритети“

Стопанската комора на Северна Македонија и Универзитетот „Св. Климент Охридски“- Битола денеска организира конференција на тема „Високото образование и бизнисот-заеднички предизвици и приоритети“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close