0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Конференција „Отпорни граѓани – безбедни шуми“

Конференција „Отпорни граѓани – безбедни шуми“ ќе се одржи денеска во организација на Евротинк – Центарот за европски стратегии.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close