ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Конференција на министрите од ЕУ и од Западен Балкан за правда и внатрешни работи

Министрите од ЕУ и од Западен Балкан денеска ќе одржат видео конференција за правда и внатрешни работи, најави Брисел.

Back to top button
Close
Close