0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Конференција на ЦИВИЛ „Перспективи 2021“

ЕУ интеграции, борба против дезинформациите и хибридните закани, антикорупција, правда, попис, избори, антинационализам, зелени вредности и човекови права, се дел од темите на кои ќе се говори на денешната конференцијата на ЦИВИЛ под наслов „Перспективи 2021“.  

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close