0_Македонија.ПорталОпштество

Конференција „Како да се зборува со младите генерации“

Националната агенција за европски образовни програми и мобилност денеска ќе одржи конференција насловена „Како да се зборува со младите генерации“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close