0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Конференција „Антикорупциски предизвици во 2021“

Во организација на Платформата на граѓански организации за борба против корупцијата денеска во Скопје ќе се одржи конференција насловена „Антикорупциски предизвици во 2021“ во рамки на проектот  „Набљудување на успешноста на работата на Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК)“ .

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close