Politikë

Konferencë shtypi e ministrave Filipçe dhe Mançevski (drejtpërdrejtë)

Drejtpërdrejtë- Konferencë shtypi e ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe ministrit për Shoqëri Informatike dhe Administratë, Damjan Mançevski.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close