Politikë

Konferencë shtypi e ministrave Dimitrov dhe Sijarto (drejtpërdrejtë)

Drejtpërdrejtë- Konferencë shtypi e ministrave për Punë të Jashtme të Maqedonisë së Veriut dhe Hungarisë, Nikolla Dimitrov dhe Peter Sijarto.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close