0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKultura.SlajderKulturëKulturë.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Konferencë shkencore ndërkombëtare “Gjuha maqedonase – burim i hulumtimeve shkencore (në shtëpi dhe jashtë)”

Konferencë shkencore ndërkombëtare "Gjuha maqedonase - burim i hulumtimeve shkencore (në shtëpi dhe jashtë)", do të mbahet sot në Amfiteatrin e Institutit për gjuhë maqedonase "Kërste Misirkov në Shkup.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close