Fotoservis

Konferencë për shtyp e Spasovskit dhe Carovskës

Konferencë për shtyp e kryeministrit Oliver Spasovski dhe zëvendëskryeministres përgjegjëse për Çështje Ekonomike, Milla Carovska

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close