Kultura.SlajderДописници МКДКултураКултура.ПорталОпштински вести

Концертна вечер со Мешаниот хор на Косовската филхармонија вечерва на „Охридско лето“

На програмата на „Охридско лето“ вечерва сцената на катедралната црква „Света Софија“ е резервирана за настапот на Мешаниот хор на Косовската филхармонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close